Süleyman kumbasar

Süleyman Kumbasar

Süleyman Kumbasar, İstanbul’un tanınmış kulak burun boğaz – baş boyun cerrahisi uzmanlarından bir tanesidir.

Opr. Dr. Kumbasar’ın internet sitesini tasarlarken temiz ve şık bir ara yüz kullandık. Bir diğer yandan, siteye giren ziyaretçilerin kullanıcı deneyimini çok önemseyerek kullanışlı bir randevu sistemi geliştirdik. Site için geliştirdiğimiz randevu sistemini ara yüze entegre ederken göz yormayan uyumlu renkler kullandık.

Site için kullandığımız gelişmiş SEO yazılımını sitede yer verdiğimiz kaliteli estetik cerrahi, medikal estetik, horlama ve uyku apnesi, KBB hastalıkları ve çocuk KBB içerikleriyle destekledik. İçerik yönetim sistemi WordPress altyapısını kullanarak oluşturduğumuz siteyi, profesyonel WordPress optimizasyonu çalışmamızla hızlandırdık.

Profesyonel Sağlık Kliniği Sitesi

Birçok eklenti içeren WordPress altyapısında, sağlık kliniklerinin internet sitelerinde kullanılabilecek çok özel eklentiler bulunuyor. Bu eklentiler, bir sağlık işletmesinin internet sitesine son derece profesyonel bir görünüm kazandırabilir ve bu işletmenin, internet sitesiyle rekabet halinde olduğu diğer sağlık işletmelerinden ayrışmasını sağlayabilir.

Opr. Dr. Süleyman Kumbasar’ın sitesinde yer verdiğimiz WhatsApp destek butonu, bütün ekran tiplerinde şık bir görünümle ziyaretçinin karşısına çıkıyor. Bu buton sayesinde site ziyaretçileri akıllarındaki soruları işaretlerini doğrudan klinikle iletişime geçerek giderebiliyor.

A/B testleri yapılarak ve en iyi A/B varyasyonu tercih edilerek ortaya çıkartılan site, özellikle WhatsApp destek hattı üzerinden yüksek dönüşüm elde etmeye odaklandı.

Tek Yerden Kontrol Edilebilen Yönetim Paneli

Opr. Dr. Süleyman Kumbasar’ın ve diğer profesyonellerin sitelerini yönetmek için çok fazla zamanlarının olmadığının farkındayız. Bu yüzden profesyoneller için internet siteleri tasarlarken, bu sitelerin tek yerden kontrol edilebilen basit bir yönetim paneline sahip olmasına dikkat ediyoruz. Kumbasar için tasarladığımız site, yönetim panelinden sürükle bırak özelliği ile kolayca kişiselleştirilebiliyor. Basit, hızlı ve stabil çalışan WordPress yönetim panelinden siteye çok kolay bir şekilde yeni içerikler girilebiliyor.

128 bit SSL güvenlik sertifikası ile korunan internet sitesinin bütün kritik güvenlik optimizasyonları, en gelişmiş WordPress güvenlik yazılımlarından yararlanılarak tamamlandı ve kullanıcıların gönül rahatlığı ile bütün özelliklerinden yararlanabileceği bir internet sitesi meydana getirildi.

Teklif AL