Hakkımızda

Taz Medya olarak da bilinen Taz Dijital Pazarlama Ajansı, 2018 yılında kurulan İstanbul Bakırköy merkezli bir şirkettir. İnternet pazarlamacılığı faaliyet gösteren Taz Medya, ağırlıklı olarak sağlık ve sağlık turizmi sektöründeki hastane, klinik ve medikal firmalara web tasarım, sosyal medya yönetimi, Google Ads reklam yönetimi & SEO, video prodüksiyon ve Youtube içerik yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Memnuniyet odaklı çalışan ve şeffaf raporlama garantisi veren dijital pazarlama ajansımız Taz Medya, sağlık sektöründeki dijital pazarlama tecrübelerini İstanbul’daki çeşitli hastanelerle, kliniklerle, sağlık & güzellik merkezleriyle, sağlık kuruluşlarıyla ve doktorlarla çalışarak biriktirmiştir.

360 Derece Hizmet Veren Bir Ajans

Dijitalleşen pazarlama stratejileri ve bütünleşik pazarlama iletişiminin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan 360 derece pazarlama, Taz Medya’nın dijital pazarlama anlayışını oluşturmaktadır.

Bu anlayış doğrultusunda dijital pazarlama yaparken kullandığımız materyallerin hem birbiriyle hem de pazarlamasını üstlendiğimiz markanın hikayesi ve değerleriyle uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Reklam, tanıtım ve pazarlamaya dair bütün unsurları içine alan kapsamlı bir hizmet vererek paydaşlarımızın bütün pazarlama ihtiyaçlarını devralıyoruz!

Arama motoru optimizasyonundan içerik pazarlama ve performans pazarlamaya, içerik üretiminden online itibar yönetimi ve kullanıcı deneyimi optimizasyonuna, dönüşüm oranı optimizasyonundan data analizi danışmanlığı ve site hızı optimizasyonuna kadar bütün ihtiyacınız için anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Tek Amacı Paydaşlarına Değer Katmak Olan Bir Ajans

Taz Medya’nın tek amacı paydaşı olduğu kurumlara değer katmak. Bu bağlamda paydaşlarımıza dijital pazarlama yoluyla her zaman yeni müşteriler kazandırabilmek ve onların memnuniyetini sürekli olarak sağlamak en büyük hedefimiz.

Dijital pazarlama alanında bütün dünyada çok yoğun bir rekabetin olması, sunduğumuz servisleri devamlı olarak geliştirmemizi gerektiriyor. İşini dijitale taşıdığımız, markasını dijitalin gücüyle buluşturduğumuz ve hikayesine katkı sağladığımız bütün paydaşlarımızdan yeni şeyler öğreniyoruz ve hedefimize ulaşmak için tecrübelerimizi dünyaca saygın dijital pazarlama eğitimleri ile birleştirerek devamlı kendimizi güncelliyoruz.

Pazarlama Trendleriyle Yakın Arkadaş Olan Bir Ekip

Pazarlama trendleri işimizin gereği ve en değerli hobimiz olarak her zaman gündemimizde. Her an güncellenen pazarlama trendlerini takip etmek bilgi haznemizi ve pazarlama tecrübemizi geliştirmemizi sağlıyor.

İçerik yönetim ekibimizden reklam yönetim ekibimize, web tasarım ekibimizden SEO ekibimize takımımızdaki herkes dijital pazarlamaya yön veren güncel trendlerle ve araştırmalarla ilgileniyor.

Pazarlama trendleriyle yakın arkadaş olan ekibimiz, bu trendleri ilk kez tecrübe ettiği andan itibaren geliştirme gayretinde oluyor. Yeni nesil dijital pazarlama uygulamalarını, pratik deneylerle tecrübelerimizin ve birikimlerimizin üzerine inşa ederek hızla geliştirmeye çalışıyoruz. Analize dayalı dijital pazarlama faaliyetlerimizin süreç yönetimini her stratejiyi, trendi ve uygulamayı kendi ellerimizle hayata geçirip çokça test ederek yönetmeye çalışıyoruz. Böylece hem kendimiz gelişiyoruz hem de yarattığımız yeni pazarlama teknikleri ve metrikler sayesinde paydaşlarımızın yepyeni başarılar elde etmesine destek oluyoruz.

Adım Adım Daha Fazla Dönüşüm

Verimli bir pazarlama çalışmasının sadece doğru ölçümlerle yapılabileceğine ve dönüşümleri kesin olarak artıracağına inanıyoruz. Bu nedenle bütün test süreçlerimizi ölçümleyerek çalışmalarımızın dönüşüm ve başarı oranlarını sürekli olarak kontrol ediyoruz ve kayda alıyoruz. Kayda aldığımız oranların odağında pazarlama stratejilerimizi güncelliyoruz.

Adım adım daha fazla dönüşüm ilkemize uyumlu olarak çalışmalarımızın her aşamasında en doğru ve verimli sonuca ulaşana kadar testlerimize devam ediyoruz. En doğru ve verimli olduğuna inandığımız sonuca ulaştığımızda bu sonucun en doğru sonuç olduğunu kabullenmekle birlikte, yeni veriler ışığında her an güncellenebileceğine inanıyoruz.

Dönüşüm sayılarını ve oranlarını günden güne arttırma hedefinde olan bütün işletme ve kişileri İstanbul Bakırköy’deki ofisimize kahve içmeye davet ediyoruz.