Su Lojistik

Su Lojistik sitesi, 33 profesyonel personeli, 17 araçlık filosu ve 13 kalite belgesiyle sektördeki başarısını uluslararası alanda kanıtlamış bir lojistik firmasının internet sitesidir. Sitenin giriş sayfasında, potansiyel müşterileri teklif almaya yönlendiren birden çok teklif al butonu kullanılmıştır.

Teklif al sayfasına, sitenin ara yüzüyle uyumlu ve kullanımı kolay bir teklif formu yerleştirilmiştir. Kullanıcı ara yüzünün tamamında kendini belli eden temiz ara yüz, sade görseller ve göz yormayan objeler konsepti, teklif al sayfasında da öne çıkmaktadır. Sayfadaki formda yer verilen renk ve fontun marka logosuyla uyumlu olması sağlanmıştır.

WordPress Araç & Yük Takip Sistemi

Lojistik & nakliye firmaları için internet sitesi tasarlarken sorunsuz çalışan bir yük takibi & araç takibi modülü oluşturmak önem taşıyor. Hemen hemen bütün lojistik firmalarının internet sitesinde bu modül yer alsa da birçok firmanın sitesindeki yük takip modülü çalışmamaktadır.

Lojistik konusunda firmalardan hizmet alan kişiler, bu modülün çalışmadığını gördüklerinde hayal kırıklığına uğrayabilirler. Su Lojistik’in internet sitesini yaratırken WordPress’in esnek alt yapısından yararlandık ve site için sorunsuz çalışan bir yük takip sistemini etkin hale getirdik.

Modüle sipariş numarasını giren müşteriler, takip et butonuna tıklayarak detaylı yük takip ara yüzüne ulaşabiliyorlar. Deniz yolu, hava yolu ya da kara yoluyla taşınan yükün konumuna ve durumuna anlık olarak bu modül üzerinden erişilebiliyor.

WordPress Yabancı Dil Modülü

Uluslararası çalışan ve dünyanın birçok şehrinde hizmet veren firmaların internet sitelerinin farklı dillerde yayın yapabilmesi çok önemli. Bunun için birçok WordPress çeviri eklentisi olsa da bazı eklentiler hala ziyaretçinin manuel olarak dil tercihinde bulunmasını istemektedir.

Su Lojistik internet sitesi için kullandığımız çeviri eklentisi, ziyaretçinin tarayıcı dilini baz alarak otomatik çalışır ve kapsamlı bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde siteye hangi konumdan girerseniz girin, tam çevrilmiş, eksiksiz bir internet sitesi sizi karşılar. Sitedeki iletişim bilgileri de konuma göre güncellenerek ziyaretçilere gösterilmektedir. Bu kapsamlı WordPress çeviri eklentisi sayesinde sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterilerinizi kaybetmezsiniz.

Teklif Al