Pazarlama Vizyonu

Pazarlama Vizyonu isimli internet sitesi, Marmara Üniversitesi’nden öğretim üyesi Doç. Dr. Taşkın Dirsehan ve bir grup öğrencisi tarafından başlatılan bir internet blogudur. Dünyadaki pazarlama trendleriyle alakalı yazıların yer aldığı site, çeşitli haber ve çevirilerle pazarlama vizyonuna katkı sağlamaya çalışmaktadır.

Taz Medya, vizyon olarak pazarlamaya katkı sunma amacıyla bu sitenin tasarımını gönüllü olarak üstlenmiştir. Arama motoru optimizasyonu odaklı tasarlanan sitedeki blog yazılarının Google’da öne çıkması hedeflenmiştir. Bu doğrultuda site, etiketler başta olmak üzere bütün SEO bileşenlerinden etkin bir şekilde yararlanılmıştır. Sitenin tasarlanması, mobil açılış hızı gibi arama motoru optimizasyonunu etkileyen bütün unsurlar dikkate alarak tamamlanmıştır.

WordPress Hız Optimizasyonu

Özellikle blog siteleri, kullanılan sunucuda barınan yoğun görsel ve yazılı içerikler nedeniyle çok ağır çalışabilmektedir. Ancak WordPress, çeşitli optimizasyonlarla desteklendiğinde yoğun içeriğe rağmen stabil performans verebilecek bir CMS’tir.

Taz Medya’nın profesyonel optimizasyon çalışması sonrasında Pazarlama Vizyonu internet sitesine sınırsız dosya eklenebilmektedir. Siteye kurulan çeşitli yazılımlar sunucuya yüklenen dosyaların her birini otomatik optimize eder ve böylece internet sitesi hızlı ve verimli şekilde çalışmaya devam eder. Siteye yüklenen infografiklerin boyutu ne kadar yüksek olursa olsun, sitenin performansı dosyaların boyutlarından etkilenmez.

Profesyonel Kullanıcı Yönetimi

Kadrosunu genişletmeyi sürdüren Pazarlama Vizyonu’na belirli aralıklarla yeni yazarlar dahil olmaktadır. Yeni yazarlar, WordPress’in sunduğu profesyonel kullanıcı yönetimi ile yetkilendirilmektedir.

Üstelik sadece yazarlar değil, profesyonel kullanıcı yönetimi sayesinde herkes farklı bir yetkilendirme ile topluluğun bir parçası olabilir ve topluluğa hizmet edebilir.

Sitedeki yönetim paneli sayesinde, her kullanıcıya farklı yetkilendirmeler yapılabilmektedir. Topluluk ne kadar büyüse büyüsün, herkes sitede kendi görev alanında çalışabilir. Site yazarları, içeriği yazıp siteye kaydederken, editörler içeriği onaylayabilir. Yönetici rolündeki üyeler ise teknik konularla ilgilenir.

WordPress’in kullanıcı yönetim paneli geliştirilebilmektedir. Çok yazarlı ve katmanlı bir blog sitesi sahibi olmayı hayal ediyorsanız, WordPress sizin için biçilmiş kaftan. Taz Medya, WordPress konusundaki uzmanlığı sayesinde en karmaşık blog sitelerinin bile profesyonel ve düzgün yönetilmesini sağlayan yönetim panelleri yazıp, bu panelleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Teklif Al