Özlem Mutlu Çetin Web Site Tasarımı

Özlem Mutlu Çetin

Özlem Mutlu Çetin internet sitesi, medikal estetik doktoru Ö. Mutlu Çetin için hazırlanan kişisel internet sitesidir. Siteye giriş ekranında ziyaretçileri sitenin dinamik logosu ve Ö. Mutlu Çetin’in fotoğrafı karşılamaktadır. Sitenin UI yönü, tıpkı logo gibi dinamik ve sade görsellerden yararlanarak tasarlanmıştır. UX kısmında ise bütün cihazlardan ulaşılabilen, stabil bir internet sitesi yaratılmıştır. Sitede ziyaretçiler, ön randevu talep formuna yönlendirilmektedir.

Ayrıca sitenin sağ üst kısmında ve sol alt kısmında yer alan WhatsApp iletişim butonları sayesinde dönüşümün arttırılması hedeflenmiştir. İlgili butonlara tıklayan ziyaretçiler, kullandıkları cihaza göre WhatsApp uygulamasına ya da WhatsApp Web uygulamasına yönlendirilerek doğrudan Dr. Ö. Mutlu Çetin ile iletişime geçebilirler.

WordPress ile Doktorlara Özel Kişisel Web Sitesi

Dr. Özlem Mutlu Çetin’in dinamik web sitesi WordPress ile oluşturuldu. Instagram’ın sağladığı API kodundan yararlanarak Özlem M. Çetin’in Instagram sayfasında yaptığı paylaşımların anlık olarak siteye yansıtılması sağlandı. Sitede yer verilen sosyal medya ikonları sayesinde kişisel siteyi ziyaret eden kişilerin sosyal medya takipçilerine dönüştürülmesi hedeflendi.

Kişisel internet sitesinin blog bölümünde, Özlem M. Çetin’in uzmanlık alanlarıyla ilgili yayınlanan çeşitli yazılar sayesinde içerik pazarlamanın gücünden yararlanılıyor. Özlem M. Çetin hakkında basında çıkan haberler, sitenin belirli bir kategorisinin altında toplanarak ziyaretçilerin Özlem M. Çetin’i daha yakından tanıması sağlanıyor.

WordPress SEO Ve Güvenlik Yazılımları

SEO (Search Engine Optimization/arama motoru optimizasyonu) eklenti ve yazılımları bir internet sitesinin arama motorlarında öne çıkmasını sağlarken güvenlik yazılımları ise sitenin güvenli ve stabil şekilde çalışmasını sağlar. WordPress ile geliştirdiği site portföyünde onlarca tanınmış marka olan Taz Medya, WordPress SEO ve güvenlik yazılımları konusunda uzmanlaşmış bir ajanstır.

Taz Medya, WordPress ile site geliştirirken bazen hazır yazılımlar kullanırken bazen de özel ihtiyaçlar doğrultusunda özel yazılımlar geliştirip bu yazılımların tasarladığı siteye entegrasyonunu sağlayabilmektedir.

Dr. Özlem Mutlu Çetin’in kişisel internet sitesinde de medikal estetik sektörünün ve kişisel internet sitelerinin ihtiyaçlarına uygun, en gelişmiş SEO ve güvenlik yazılımlarının güncel versiyonları tercih edilmiştir.

Teklif Al