İnsteel Prefabrik

İnsteel Prefabrik internet sitesi, Türkiye’de ve yurtdışındaki firmaların projeleri için anahtar teslim prefabrik çözümler üreten İnsteel için geliştirildi. Firma Balkanlar, Afrika, Maldivler ve Türki Cumhuriyetler gibi dünyanın farklı yerlerinde projeler geliştirdiği için site farklı dillere entegre olabilen dinamik bir alt yapıyla tasarlandı.

Sitenin giriş sayfasındaki kayan fotoğraf sütununda firmanın geliştirdiği konteyner, prefabrik bina, hafif çelik bina ve yapısal çelik bina gibi örnek yapıların fotoğrafları yer alıyor. Hemen alt kısımda, potansiyel müşterilerin güvenini kazanmaya yönelik güçlü referanslara vurgu yapılıyor.

Sitenin footer kısmında ise telefon ve e-mail gibi iletişim bilgilerinin yanı sıra, firma B2B (işletmeden işletmeye) çalıştığı için daha önemli bir hale gelen Linkedin bağlantısı yer alıyor.

Kullanıcı Dostu Temiz Ara Yüz

Ayrıntılara boğulan internet siteleri ziyaretçilere karmaşık gelebilir ve bu durum, sitedeki ziyaret süresini düşürerek potansiyel müşterileri kaybetmeye neden olabilir. İnsteel’in sitesini tasarlarken daha önce yapılan örnek tasarımları ve referansları öne çıkartarak sade bir ara yüz inşa ettik. Ara yüzümüzü markanın güçlü logosuna uyumlu göz yormayan renk kombinleriyle süsledik.

Tüm cihaz ekranlarına uyumlu olan sitede, sezgisel obje dağılımı ile tutarlı bir kullanım alanı oluşturuldu. B2B işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslim prefabrik çözümler sunulduğu mesajı açık bir şekilde aktarılarak ve e-mail, Linkedin gibi iletişim seçenekleri footer kısmında öne çıkartılarak olası satış ihtimali arttırıldı.

Kolay Güncellenebilen, Basit ve Hızlı Yönetim Paneli

WordPress altyapısının sunduğu basit ve hızlı panel, Taz Medya’nın dokunuşuyla kolay güncellenebilen bir forma sokuldu. Hiçbir teknik bilgisi olmayan bir kişi bile İnsteel Prefabrik’in WordPress yönetim panelini kullanarak internet sitesinin içeriğini kolayca yenileyebilir.

En gelişmiş SEO yazılımlarının kullanıldığı İnsteel Prefabrik sitesi, en büyük Google güncellemeleri sonrasında bile arama motorlarındaki yerini korumaya devam edecek şekilde hazırlandı. 128 bit SSL ile korunan sitede ayrıca gelişmiş WordPress güvenlik ve optimizasyon yazılımlarından yararlanılmaktadır. Kullanılan üst düzey yazılımlar sitenin yedi gün yirmi dört saat güvenli bir şekilde ve stabil performansla çalışmasını sağlamaktadır.

 

Teklif Al