Gri parfum

Gri parfüm internet sitesi tasarımı

Gri Parfüm

Gri Parfüm internet sitesi olan griparfum.com, Taz Medya tarafından uluslararası satış yapan bir e-ticaret sitesi olarak hazırlandı. Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak hizmet veren site, dünyanın her yerinden müşterilerine kendi dilleriyle ve kendi para birimleriyle alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Tarayıcı ve lokasyon bazlı otomatik para birimi ve dil çeviri sistemi bulunan internet sitesi, WordPress’in açık kaynak kodlu e-ticaret eklentisi Woocommerce ile geliştirildi. Site, İyzico entegrasyonu sayesinde Visa, Mastercard, American Express, Troy gibi bütün yaygın ve güvenilir ödeme yöntemlerini destekliyor. Sitede kullanılan 256bit SSL sertifikası, müşterilerin kredi kartı bilgilerinin güvenle işlenmesini ve gizli tutulmasını sağlıyor.

Kampanya Eklentisi

E-ticaret sitelerinde kullanılan kampanya eklentileri, dönüşümleri ve satışları hızlandırmaktadır. Kampanya eklentileri kullanıcıya güven kazandırma, sepete eklediği ürünü almaktan vazgeçen müşteriyi tekrar sepete yönlendirme, kupon oluşturarak satışları hızlandırma gibi çok farklı amaçlar için kullanılabilmektedir.

Gri Parfüm internet sitesi en kullanışlı Woocommerce kampanya eklentileriyle güçlendirildi. Sitede yer alan WhatsApp sohbet eklentisi sayesinde ziyaretçiler WhatsApp üzerinden parfümlerle ilgili soruları için doğrudan destek alabiliyor. Sitede yer alan WhatsApp iletişim butonu, sipariş vermek ya da satış sonrası destek almak isteyen müşteriler tarafından da sıklıkla tercih ediliyor.

Sınırsız Ürün Yükleme

Erkek parfüm, kadın parfüm, unisex parfüm, deodorant, cep parfümleri ve outlet gibi kategorilerde satış yapan internet sitesinde çok sayıda ürün bulunuyor ve sınırsız ürün yükleme özelliği sayesinde satıcı, sitesine istediği kadar çok ürün yükleyebiliyor. Sayfa hızı optimizasyonu üst seviyede olan griparfum.com’da gezinen ziyaretçiler ürün sayısı ne kadar çok olursa olsun sitede gezinirken ve sipariş verirken herhangi bir gecikme ya da bozulma yaşamıyor.

E-ticaret sitelerine yüksek sayıda ürün yüklemek gerekli optimizasyonlar yapılmazsa sitede bozulmaların meydana gelmesine neden olur. Bu bozulmalar nedeniyle firmalar, sitelerini ziyaret eden kişileri müşteriye dönüştürmekte zorlanır. Gri Parfüm internet sitesini yaratırken WordPress & Woocommerce hızlandırma ve optimizasyon eklentileri konusundaki bilgi ve tecrübelerimizden yararlanarak sınırsız ürün yükleme özelliği olan yüksek hızlı bir e-ticaret sitesi meydana getirdik.

Teklif Al