Fizyoliv Fizyoterapi Merkezi web site tasarımı

Fizyoliv Fizyoterapi Merkezi

Fizyoliv Fizyoterapi Merkezi için geliştirdiğimiz internet sitesinde, İstanbul’un en önemli fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniklerinden bir tanesi olan Fizyoliv’in hizmet verdiği alanları site ziyaretçilerine net bir şekilde aktarmak istedik.

Giriş sayfasının slider kısmında en çok tercih edilen hizmetlerle ilgili sade görseller yer alıyor. Bu görseller ziyaretçileri konuyla ilgili blog yazılarına yönlendiriyor. Sliderın hemen altında kişilerin daha fazla bilgi almak için kullanabilecekleri isim-soyisim ve e-mailden oluşan bir form yer alıyor. Eğer kişiler, doğrudan randevu almak istiyorsa, sitenin sağ üst kısmında bulunan randevu butonu üzerinden, Fizyoliv’in Bahçeşehir, Kağıthane ya da Florya şubelerinden randevu alabiliyor.

Sitedeki bir diğer iletişim seçeneği ise WhatsApp. Bütün sayfalarda sağ alt kısma sabitlenen WhatsApp butonuna tıklayan ziyaretçiler, doğrudan sağlık merkeziyle iletişime geçebiliyor.

Basit, Hızlı ve Güvenli WordPress Alt Yapısı

Dünyada en çok tercih edilen CMS (içerik yönetim sistemi) olan WordPress, basit ve hızlı olmasının yanı sıra esnek ve özelleştirilebilir bir alt yapı sunuyor.

WordPress internet siteleri tasarlama konusunda uzman olan Taz Medya, WordPress’in sunduğu esnek alt yapıyı en gelişmiş güvenlik yazılımlarıyla destekleyerek, hiçbir güvenlik zafiyeti olmayan stabil ve hızlı siteler tasarlıyor. Fizyoliv’in internet sitesinde kullandığımız 128 bit SSL ve diğer güvenlik önlemleri, sitenin hızlı çalışmasına engel olmayacak özellikler barındırıyor. Sitenin yükleme süresinde yapılacak 0,1 saniyelik iyileştirmenin dönüşüm oranını %8 arttırabileceği düşünülürse, sitelerin hızlı olması, en az güvenli olması kadar önemli.

All-In-Page Yönetim Paneli

WordPress, zaten basit bir yönetim paneliyle birlikte gelse de firmalar için WordPress siteler tasarlarken bu paneli daha da basit hale getiren birtakım müdahalelerde bulunuyoruz. Bu müdahaleler sonucunda, bütün özelliklerin tek bir panel üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yönetilebildiği all-in-page admin panelleri meydana getiriyoruz.

Fizyoliv Fizyoterapi Merkezi için hazırladığımız özel yönetim paneli, blog içeriklerinin kolayca güncellenmesine yarayan birtakım eklenti ve özellikler içeriyor. Ayrıca site yöneticisi, hiçbir teknik alt yapısı olmasa bile sürükle bırak özelliği ile siteyi istediği şekilde baştan düzenleyebiliyor.

Teklif Al