Evo Güzellik Web Site Tasarımı

Evo Güzellik

Evo Güzellik, İstanbul Esenyurt’ta lazer epilasyon, cilt bakım, bölgesel zayıflama gibi hizmetleriyle öne çıkan bir merkezdir. Bu güzellik merkezinin internet sitesini tasarlarken, açılış sayfasına lead toplayacak bir form yerleştirmeye özen gösterdik. Ayrıca siteyi, merkezin hizmet verdiği alanlardaki yazılı içeriklerle zenginleştirdik.

Dünyaca ünlü içerik yönetim sistemi WordPress ile oluşturulan sitede yer alan içeriklerin Google arama sonuçlarında ilk sayfada çıkması için gerekli SEO çalışmasını bölgesel olarak yaptık. Bu sayede İstanbul’un Esenyurt bölgesinde, merkezin faaliyetleriyle ilgili araştırma yapan potansiyel müşterileri ziyaretçi olarak siteye çekmeye başardık.

Bölgesel SEO Uyumlu İnternet Sitesi

Arama motoru optimizasyonu, çok yönlü bir optimizasyon olup, internet sitelerinin arama motorları tarafından öne çıkartılmasını sağlar. Bölgesel SEO ise arama sonuçlarında, lokal firmalardan hizmet almak için araştırma yapan potansiyel müşterilerin önüne çıkmak için yapılan SEO çalışmasına verilen addır.

İstanbul’un Esenyurt bölgesinde faaliyet gösteren Evo Güzellik için internet sitesi tasarlarken, düşük maliyetli fakat etkili bir pazarlama aracı olan lokal SEO’nun gücünden yararlandık. Sitenin açılış sayfasında müşteri görüşlerine yer vererek, potansiyel müşterilerin güvenini kazanmaya çalıştık. Ana sayfada güven arttırıcı bir unsur olarak merkezin Instagram paylaşımlarını yansıttık.

Sade Ve Tanıtıcı Görseller

Sitede, merkezin özel olarak çektiğimiz sade ve tanıtıcı görsellerine yer verdik. Aynı zamanda göz yormayan menü, buton, obje ve renklerin, markanın kurumsal kimliğiyle ve logosuyla uyumlu olmasına dikkat ettik. Sitenin blog bölümünde ise, lazer epilasyonla ilgili faydalı ve kaliteli blog yazıları yayınladık.

Taz Medya olarak tasarladığımız Evo Güzellik sitesi, WordPress altyapısıyla hizmet verir ve sitede yararlanılan içerik yönetim sistemi WordPress’in kullanımı son derece kolaydır. Özelleştirdiğimiz yönetim paneli, sadece siteye girilen içerikleri yönetirken değil, site tasarımına müdahale ederken de kolaylığıyla ve hızıyla öne çıkmaktadır. Eğer blog içeriği yayınlayabileceğiniz, sade, şık ve kullanımı kolay bir siteye ihtiyaç duyuyorsanız, özellikle sağlık klinikleri için birbirinden özel internet siteleri geliştiren Taz Medya ile iletişime geçebilirsiniz. WordPress konusundaki uzmanlığımızı sizin için internet sitesi geliştirirken kullanmaktan mutluluk duyarız.

Teklif Al