Euroversity Çeviri Web Site Tasarımı

Euroversity Çeviri

Euroversity Çeviri, online olarak da hizmet veren İstanbul merkezli bir çeviri bürosudur. Firmanın online çeviri hizmeti verebileceği internet sitesini WordPress kullanarak tasarladık.

Siteye entegre ettiğimiz kapsamlı çeviri formu sayesinde Türkiye’nin her yerinden dinamik fiyatlamayla çeviri siparişi oluşturulabiliyor.

Online hizmet vermeyi düşünen çeviri büroları için çevrilecek dile ve metne göre dinamik fiyatlama çok önemli bir unsurdur. Potansiyel müşteriler, sitenin anlık ve dinamik fiyatlama yapmadığını fark ederlerse online çeviri fikrinin iyi bir fikir olmadığını düşünüp çeviri hizmetini yakınlarındaki fiziksel bürolardan olarak almayı tercih edebilirler.

Hazırladığımız sipariş formunu kullanan kişiler çeviri tipi fark etmeksizin (ardıl/simultane/noter onaylı/apostil tasdikli/teknik/medikal/ticari/sanatsal/hukuki) anlık olarak ödemeleri gereken son ücreti görebilmekte ve güvenli bir şekilde site üzerinden ödeyebilmektedir.

Ödeme esnasında siteye girilen kredi kartı bilgileri 128 bit SSL ile korunmakta ve gizli kalmaktadır. Eğer siteyi ziyaret eden kişiler tercüme işleri için online siparişi tercih etmezlerse, sitenin açılışında ziyaretçileri karşılayan slider bölümündeki formu doldurarak, firmanın kendilerine telefon etmesini de bekleyebilirler.

Basit Yönetim Ara Yüzü

Form üzerinden Euroversity Çeviriye iletilen tercüme talepleri anlık olarak çeviri bürosunun yönetim ara yüzüne düşer. Bu ara yüz Taz Medya tarafından sadeleştirilmiştir ve ara yüzün kullanımı son derece kolaydır.

Büro, doldurulan formu ara yüz üzerinde görüntüleyip dilerse kullanılan bilgisayara kolayca aktarabilir ve düzenleyebilir ya da kaydedebilir.

Tercüme Büroları İçin İnternet Sitesi

Fiziksel tercüme büroları artık internet siteleri üzerinden sipariş alarak online tercüme bürosu olarak hizmet verebiliyor. Bu sayede, bulundukları konum önemli olmaksızın bütün Türkiye’ye hizmet verebiliyorlar. Yönetilmesi son derece kolay olan ve güvenlik eklentileriyle korunan bu tür siteler, tercüme bürolarının online pazarda yer edinmesini sağlıyor.

Euroversity Çeviri örneğinde olduğu gibi dinamik fiyatlama yapabilen tercüme bürosu siteleri, dijitalleşme sürecinde daha da öne çıkıyor.

Taz Medya, tercüme bürosu sitelerini geliştirirken en gelişmiş arama motoru optimizasyonu yazılımlarını kullanıyor. Bu sayede bürolar, ekstra gayret sarf etmeden Google’dan yeni ziyaretçiler çekebiliyor ve Türkiye’nin her yerinden yeni potansiyel müşteriler kazanıyor.

Teklif Al