dunya educatıon

Dunya Education Web Site Tasarımı

Dunya Education

Dünya Education internet sitesi, Dünya Eko grubunun eğitim faaliyetleri alanında kullandığı marka için tasarlandı. Site tasarlanırken temiz bir ara yüz ile sade görsellerin kullanımına dikkat edildi. Bu sayede göz yormayan bir site ve gözden kaybolmayan vurgular ortaya çıkartıldı. Sitenin temel renkleri ve tasarımı yaratılırken, tıpkı markanın logosu gibi sade ve vurucu bir konsept tercih edildi.

Sitenin kullanıcı ara yüzü (UI) tarafında sade ve temiz bir tasarım kullanılırken, kullanıcı deneyimi (UX) tarafında sezgisel obje dağılımından yararlanıldı. Site, bütün ekran tiplerinde rahatlıkla görüntülenebiliyor.

All-In-One Admin Paneli

Sitenin yönetim paneli basit ve hızlı bir ara yüze sahip. Farklı tasarım modülleri ve sürükle bırak özelliği sayesinde site, profesyonel bir bilgi birikimi olmadan bile kolaylıkla düzenlenebiliyor. All-in-one panel sayesinde, sitede yer alan bütün bölümler, admin panelindeki tek bir yerden kontrol edilebiliyor.

Ana sayfada yer alan image slider, ziyaretçilerin farklı tanıtım fotoğraflarıyla karşılanmasını sağlıyor. Alt kısımda yer alan arama çubuğu sayesinde, ziyaretçiler sitede ilgilendikleri konuyla ilgili arama yapabiliyor. Sunulan servislerin tanıtıldığı bölümde, ikonlar ve yazılı açıklamalarla ziyaretçilere şık bir sunum yapılabiliyor. Bir alt kısımda yer alan istatistikler bölümünde ise, şirketin kaç yıldır faaliyet gösterdiğine, kaç dakikalık sınavda görev aldığına, kaç öğrenciye ulaştığına, kaç çocuğa yardım ettiğine ve kaç ağaç diktiğine dair bilgilere yer veriliyor.

Instagram Feed

Özellikle eğitim alanında faaliyet gösteren şirketlerin internet sitelerine Instagram feed eklemesi, şirketlerin Instagram hesaplarının büyümesinde önemli bir görevi yerine getiriyor. Bu feed, sosyal medyada paylaşılan fotoğraf ve kampanyaların siteye yansıtılması açısından da kritik bir görev üstleniyor. Dunya Education sitesinin alt bölümünde yer verdiğimiz Instagram feed sayesinde site ziyaretçilerini sosyal medya hesaplarına yönlendiriyoruz.

128 bit SSL ile korunan site, en gelişmiş SEO (arama motoru optimizasyonu) yazılımı ile destekleniyor. Bu gelişmiş yazılım sayesinde Google’da her zaman ilk sıralarda yer alan Dunya Education internet sitesi, aynı zamanda en gelişmiş güvenlik yazılımıyla korunuyor. Bu yazılım sayesinde ziyaretçilerin sitede hiçbir güvenlik zafiyeti yaşamaksızın dolaşması sağlanıyor.

Teklif Al