Dives Holding Web Site Tasarımı

Dives Holding

Dives Holding, Dubai’de CZN Burak, CZN Burger ve Huqqabaz markalarını temsil eden holdingdir. Bugüne kadar yüz binin üzerinde misafir ağırlayan holdingin internet sitesini Taz Medya geliştirmiştir.

Tek sayfa olarak tasarlanan internet sitesinin arka planında Dubai ve sitede kullanılan objelerle ilgili SWF formatında video görsellere yer verildi. Bu görseller, optimize edilerek WordPress’e entegre edildi. Bu sayede hızlı ve akışkan bir internet sitesi tasarlandı.

Dubai görüntüsüyle açılan sitenin ikinci yaprağında dives kelimesinin anlamı, batan güneş video görseliyle sunuldu. Üçüncü yaprakta CZN Burak, CZN Burger ve Huqqabaz markaları öne çıkartılırken, dördüncü ve beşinci yaprakta mottoya, holdingin vizyonuna ve misyonuna yer verildi. Beşinci yaprakta holdingin yönetim kurulu ve takım ziyaretçilere aktarılırken son yaprak iletişim bilgisine yer verildi.

CRM Destekli İletişim Formları

Dives Holding, Türkiye’nin büyük markaları Dubai’de temsil eden büyük bir kuruluş olduğu için internet sitesi üzerinden çok fazla form talebi alıyor.

Taz Medya, bu siteyi geliştirirken holdinge yönelik iletişim formu taleplerinin fazlalığını göz önünde bulundurarak CRM destekli formlar kullandı. Müşteri ilişkileri yönetimini destekleyen formlar sayesinde, holdinge ne kadar çok iletişim talebi ulaşırsa ulaşsın, bu formları sınıflandırmak ve organize etmek çok kolaylaştı. Siteyi ve formları geliştirirken yararlanılan WordPress alt yapısının sunduğu eklentilerden ve esneklikten de yararlanılarak sitede yer alan bütün iletişim formları özelleştirildi.

Yatırımcı ve Kariyer Formu Entegrasyonu

Özelleştirilmiş yatırımcı ve kariyer formlarının Dives Holding internet sitesine entegre edilmesiyle ziyaretçilerin amaçlarına uygun formları kullanarak holdinge ulaşması hedeflendi. Bu formların yer aldığı sayfalar, CRM destekli formların profesyonelliği sayesinde, adeta birer yatırımcı ve kariyer platformuna dönüştürüldü. Holding için özel tasarlanan yönetim paneli, gelen formları hızlı bir şekilde düzenlemeye imkan tanıyan şekilde yazıldı. Teknik bilgisi çok kısıtlı olan site yöneticileri bile bu formları kolay bir şekilde düzenleyebiliyor.

Holdingin logosu ile uyumlu sade görsellerin kullanıldığı sitede gereksiz materyal (buton/logo/görsel/metin/yaprak vs.) kullanımından kaçınılarak ziyaretçilerin aradıkları bilgilere ve iletişim formuna (yatırımcı/kariyer/genel) hızlı bir şekilde erişmeleri sağlandı.

Teklif Al