Ajans D

AjansD, Dünya Eko grubunun yayıncılık işiyle uğraşan markasıdır. Kurum içi – kurum dışı dergilerin, broşürlerin, albümlerin, ajandaların, takvimlerin, gazetelerin, bültenlerin ve her türlü basılı yayının içeriğinin hazırlanmasından baskı aşamasına kadar görev alan markanın web site çalışması, bütün dünyada yaygın olarak kullanılan içerik yönetim sistemi WordPress kullanılarak yazıldı.

Sitenin ana sayfasında ağırlıklı olarak hakkımızda bölümü, şirketin yayınlarından örnekler, bazı sektörel haberler ve şirketin güçlü referansları yer alıyor. Ana sayfadaki sosyal medya feedi sayesinde site ziyaretçileri şirketin sosyal medya paylaşımlarını internet sitesi üzerinde görüntüleyebiliyor. Sitenin footer kısmında ise Dünya Eko grubunun diğer şirketlerine ait sitelere referans veriliyor.

Temiz Ara Yüz

Sitenin sahip olduğu temiz kullanıcı ara yüz tasarımı ve göz yormayan renkler, şirket çalışmalarının ziyaretçilere aktarılmasını kolaylaştırıyor.

Sitenin basit ve temiz ara yüzünün yanı sıra işlevsel olması, ana sayfada şirket hakkında yapılan sunumun site ziyaretçilerine aktarılmasını kolaylaştırıyor.

128 bit SSL ile çalışan sitenin Google’da ve diğer arama motorlarında öne çıkması için en gelişmiş SEO yazılım ve uygulamalarından yararlanıldı. Yapılan arama motoru optimizasyonu çalışmaları sayesinde arama motorlarında yayıncılıkla ilgili arama yapan kişiler, arama sonuçları sayfasının ilk sıralarında her zaman Ajans D internet sitesini görüyor.

Kolay Yönetilen Profesyonel İnternet Sitesi

Kolay yönetilen profesyonel internet siteleri tasarlama vizyonuna sahip olan Taz Medya, Dünya Eko grubu için tasarladığı bütün sitelerde HTML kod yapısından yararlanarak hızlı ve verimli internet siteleri kodladı.  

Ajans D için tasarladığımız yönetim paneli, hiçbir teknik bilgisi olmayan kişiler tarafından bile kolaylıkla kullanılabiliyor. Sürükle bırak özelliği sayesinde sitenin tasarımı kolayca özelleştirilebiliyor.

Her özelliğin tek sayfadan idare edildiği yönetici paneli, Dünya Eko grubunun internet siteleri için Taz Medya tarafından özel olarak kodlandı. Bu özel panel, çeşitli ve özgün modüllerle birlikte geliyor. Bu modüllerin tasarım detayları yönetim panelinden kontrol edilebiliyor.

Sitenin ana sayfasında şirketin dergi çalışmalarının kapakları .JPG formatında yer alıyor. Bu kapak fotoğrafları site yöneticisi tarafından admin panelinden hızlı ve çok kolay bir şekilde güncellenebiliyor.

Teklif Al